انجام جانمایی پلاک ثبتی های قدیمی سند در تهران

انجام جانمایی پلاک ثبتی های قدیمی سند در تهران

انجام جانمایی پلاک ثبتی های قدیمی سند در تهران را به فردی متخصص بسپارید. تا در نتیجه ابعاد و آدرس ملک با دقت بالا حاصل شود در واقع اگر که ملک گمشده باشد لازم است جانمایی پلاک ثبتی انجام شود و آدرس ملک معلوم شود.

انجام جانمایی پلاک ثبتی های قدیمی سند در تهران

به طور کلی در صورتی که حدود اربعه ملک بر روی زمین نا معلوم باشد و ملک دیوارکشی نا معلوم داشته باشد در نتیجه برای معلوم نمودن حدود اربعه ملک لازم است اقدامات لازم انجام شود و همچنین برخی از املاک گمشده هستند و املاک گمشده آدرس معلومی ندارند و تنها از آن یک سند قدیمی موجود است و افراد در صورتیکه ملک قدیمی خود را رها کنند در نتیجه بعد از مدت ها یافتن آدرس ملک ممکن نخواهد بود.

برای یافتن آدرس و حدود اربعه ملک بر روی زمین لازم است جانمایی پلاک ثبتی انجام شود جانمایی پلاک ثبتی عملیاتی تخصصی است. که با استفاده از اسناد ثبتی ملک انجام می شود. و برای انجام این عملیات می توان به کارشناس رسمی دادگستری مراجعه نمود.

این متخصص برای انجام این عملیات تخصصی ابتدا اسناد قدیمی ملک را گرد آوری و بررسی خواهد کرد. در ادامه اسناد ثبتی ملک از بانک اطلاعت ثبتی استخراج میشود. و در نتیجه نقشه ثبتی مربوط به ملک پیدا می شود. سپس جانمایی نقشه ثبتی بر روی زمین انجام می شود. و آدرس و حدود اربعه ملک حاصل می شود و با معلوم شدن حدود اربعه ملک در نتیجه نقشه برداری از ملک انجام می شود.

برای انجام نقشه برداری ملک از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده می شود. و بعد از برداشت مختصات یو تی ام کنج ها سپس ترسیم نقشه یو تی ام انجام می شود. این نقشه اطلاعات فنی ملک را فراهم خواهد کرد. و یکی از مدارکی است که ارائه آن برای اخذ سند تک برگ ضروری است.

انجام جانمایی پلاک ثبتی های قدیمی سند در تهران

انجام جانمایی پلاک ثبتی های قدیمی سند در تهران

رادین 09129277534 و 02166398316 کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری و امور ثبتی

 

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

تاکنون امتیازی ثبت نشده. اولین نفر باشید 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما