جانمایی پلاک ثبتی سندهای قدیمی و شاهنشاهی در استان تهران

جانمایی پلاک ثبتی قدیمی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

جانمایی پلاک ثبتی سندهای قدیمی و شاهنشاهی در استان تهران زمانی باید انجام شود. که آدرس و حدود اربعه ملک نامعلوم شده باشد. در این صورت لازم است به یک فرد متخصص همانند کارشناس رسمی دادگستری مراجعه نمود.

 

روش انجام جانمایی پلاک ثبتی

به طور کلی املاک گمشده به املاکی گفته می شود که از گذشته رها شده اند. و بعد از گذشت سالیان سال مالک به ملک مراجعه نکرده است. زیرا با گذشت سال ها تغییرات زیادی رخ می دهد.

یافتن آدرس ملک گمشده زمانی ممکن می شود که جانمایی پلاک ثبتی انجام شود. انجام عملیات جانمایی پلاک ثبتی با استفاده از اسناد قدیمی و ثبتی ملک انجام می شود. برای انجام این عملیات تخصصی لازم است به یک فرد متخصص همانند کارشناس رسمی دادگستری مراجعه نمود. این متخصص برای انجام این عملیات اسناد قدیمی و ثبتی را جمع آوری خواهد کرد. سپس بررسی های لازم بر روی اسناد انجام می شود. تا در نتیجه آدرس ملک معلوم گردد. سپس با یافتن حدود ثبتی ملک بر روی نقشه های ثبتی استخراج شده. و جانمایی آن بر روی زمین علاوه بر آدرس ملک ، حدود اربعه ملک نیز معلوم می شود.

سپس این متتخصص با استفاده از جی پی اس دو یا سه فرکانسه مختصات یو تی ام کنج ها را برداشت خواهد کرد. تا بتواند نقشه یو تی ام را تهیه نماید با تهیه نقشه یو تی ام می توان حدود اربعه ملک را دیوارکشی کرد. همچنین برای ملک سند تک برگ از اداره ثبت اسناد اخذ نمود. و با دیوارکشی ملک از حدود اربعه حفاظت می شود. همچنین با اخذ سند تک برگ امکان جعل سند وجود نخواهد داشت. و این سند دقت و امنیت بالا و دیگر مزایا را دارد.

روش انجام جانمایی پلاک ثبتی

روش انجام جانمایی پلاک ثبتی

راه های ارتباط با ما

09129277534

02166398316

مطالب مرتبط

 

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

تاکنون امتیازی ثبت نشده. اولین نفر باشید 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما