علائم کناری عکس هوایی

علائم کناری عکس هوایی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

از جمله مواقعی که لازم است تامین دلیلی را با انجام تفسیر عکس هوایی تهیه نمود. زمانی است که اختلافات ملکی به وجود آمده باشد. برای انجام تفسیر عکس هوایی میتوان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص برای انجام تفسیر عکس هوایی از استریوسکوپ استفاده خواهد کرد. و در نتیجه با استفاده از زوج تصویر تفسیر و بررسی را انجام خواهد داد

کارشناس تفسیر عکس هوایی

ممکن است اراضی شخصی فردی ک سالها بدون استفاده مانده است. و در آن احیا انجام نگرفته باشد. توسط دولت در زمره اراضی ملی و منابع طبیعی قرار بگیرد. در این صورت این اراضی متعلق به دولت خواهد شد. افراد برای اینکه بتوانند در این مواقع اراضی خود را از دولت پس بگیرند. لازم است ابتدا در مراجع قضایی پرونده تشکیل دهند. و سپس مدرکی تهیه شود. برای تهیه مدرکی که ثابت کند اراضی ملی نیست. و سابقه زراعت در اراضی وجود دارد. باید عکس های هوایی مربوط به ملک در دوره های گذشته تفسیر و بررسی شوند. برای انجام تفسیر عکس هوایی میبایست به فردی متخصص مراجعه نمود کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی همان متخصصی است که میتواند به خوبی از عهده انجام تفسیر عکس هوایی بر بیاید این متخص ابتدا عکس هوایی را تهیه خواهد کرد و در ادامه با توجه به علائم کناری عکس هوایی تفسیر عکس هوایی را آغاز خواهد کرد.

علائم کناری عکس هوایی شامل: شماره عکس و شماره خط پرواز، فاصله کانونی، ارتفاع پرواز، تاریخ عکس برداری و .. . میباشد. برای انجام تفسیر عکس هوایی از استریوسکوپ استفاده میشود و با روش برجسته بینی تفسیر عکس هوایی انجام میگیرد در نتیجه سابقه احیا در اراضی معلوم می شود در ادامه گزارش تفسیر عکس هوایی تهیه می شود و این گزارش مهر و امضا شده قابل ارائه به مراجع قضایی خواهد بود.

کارشناس تفسیر عکس هوایی

کارشناس تفسیر عکس هوایی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

تاکنون امتیازی ثبت نشده. اولین نفر باشید 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما