نقشه استان البرز با کیفیت بالا

نقشه استان البرز با کیفیت بالا

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

به طور کلی ممکن است تهیه نقشه هوایی به عنوان تامین دلیل در خواست شود. برای تهیه نقشه هوایی مراجعه به یک متخصص لازم است انجام شود. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی همان متخصصی است. که از عهده تهیه این نقشه بر می آید. و میتواند مدارکی را برای ارائه به ادارات ملکی تهیه نماید.

تهیه نقشه هوایی کرج

از جمله مواقعی که تهیه نقشه استان البرز با کیفیت بالا لازم است تهیه شود. زمانی است که افراد قصد انجام امور ملکی در ادارات را داشته باشند. برای مثال برای انجام هر ساخت و سازی لازم است به شهرداری مراجعه شود. و جواز ساخت را از شهرداری اخذ نمود. در واقع بدون اخذ جواز ساخت انجام ساخت و ساز به صورت قانونی ممکن نمیباشد. برای اخذ جواز ساخت لازم است مدارکی را ارائه داد یکی از این مدارک نقشه یو تی ام یک دو هزارم است. در صورتی که ملک مورد نظر در کرج قرار گرفته باشد. در نتیجه لازم است بعد از تهیه نقشه یو تی ام ، نقشه هوایی استان البرز با کیفیت بالا تهیه شود. و نقشه یو تی ام بر روی نقشه هوایی استان البرز جانمایی گردد.

بنابراین برای تهیه این نقشه میتوان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص برای تهیه نقشه یو تی ام و تهیه نقشه استان البرز اقدامات لازم را انجام خواهد داد. وی ابتدا برداشت زمینی را انجام خواهد داد. وی از جی پی اس دو یا سه فرکانسه بهره خواهد گرفت. و مختصات یو تی ام کنج ها را برداشت خواهد کرد. در ادامه ترسیم نقشه یو تی ام با اتوکد انجام میشود. در ادامه نقشه استان البرز با کیفیت بالا تهیه میشود در نتیجه با جانمایی نقشه یو تی ام بر روی نقشه هوایی سپس نقشه یو تی ام یک دو هزارم تهیه میشود. نقشه تهیه شده مهر و امضا میشود و قابل ارائه به شهرداری خواهد بود.

تهیه نقشه هوایی کرج

تهیه نقشه هوایی کرج

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

تاکنون امتیازی ثبت نشده. اولین نفر باشید 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما