دانلود نقشه پلاک ثبتی تهران

دانلود نقشه پلاک ثبتی تهران

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

به طور کلی ممکن است ملک دیوارکشی نامعلوم یا نا مطمئنی داشته باشد. در نتیجه برای معلوم نمودن حدود اربعه ملک لازم است جانمایی پلاک ثبتی انجام شود. و این عملیات با استفاده از نقشه ثبتی ملک قابل انجام است. و در نتیجه برای انجام آن مراجعه به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی لازم است انجام شود.

جانمایی پلاک ثبتی ملک

به طور کلی ممکن است حدود اربعه ملک بر روی زمین نا معلوم باشد. در نتیجه برای مشخص نمودن این حدود بر روی زمین و اخذ سند تک برگ برای ملک لازم است. جانمایی پلاک ثبتی انجام شود تا حدود ثبتی ملک معلوم شود.

دانلود نقشه پلاک ثبتی ملک در تهران با دسترسی به بانک اطلاعات ثبتی ممکن میباشد. در واقع زمانی لازم است این نقشه از بانک اطلاعات ثبتی استخراج شود. که حدود ثبتی ملک و یا آدرس ملک نا معلوم باشد. در نتیجه لازم است جانمایی پلاک ثبتی انجام شود. و این عملیات با دانلود نقشه پلاک ثبتی ملک در تهران ممکن خواهد بود. برای انجام جانمایی پلاک ثبتی میتوان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص به جهت انجام این عملیات اسناد قدیمی ملک را گرد آوری خواهد کرد. و در ادامه اسناد ثبتی ملک نیز از بانک اطلاعات ثبتی منطقه استخراج می شود.

با جانمایی نقشه ثبتی ملک بر روی زمین حدود ثبتی ملک بر روی زمین معلوم میشود در ادامه نقشه برداری از ملک آغاز میشود و با استفاده از جی پی اس دو یا سه فرکانسه مختصات یو تی ام کنج ها برداشت میشود در ادامه ترسیم نقشه یو تی ام انجام میشود و سپس نقشه تهیه شده چاپ و مهر و امضا شده قابل ارائه به اداره ثبت اسناد خواهد بود تا امکان اخذ سند تک برگ وجود داشته باشد.

جانمایی پلاک ثبتی ملک

جانمایی پلاک ثبتی ملک

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

تاکنون امتیازی ثبت نشده. اولین نفر باشید 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما