روش نقشه برداری با gps

روش نقشه برداری با gps

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

نقشه یو تی ام با دقت بالا مورد پذیرش ادارات و سازمان ها قرار می گیرد. و در نتیجه لازم است این نقشه توسط فردی دارای صلاحیت تهیه شود. برای انجام نقشه برداری با gps و تهیه نقشه یو تی ام می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص به جهت انجام نقشه برداری از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده خواهد کرد. و برداشت زمینی را با دقت سانتی متری انجام خواهد داد.

تهیه نقشه یو تی ام با جی پی اس

بنابراین در صورتی که قصد تعویض سند قدیمی دارید تا سند تک برگ با امنیت بالا را اخذ نمایید باید به اداره ثبت اسناد در خواست داد و مدارکی را فراهم نمود یکی از مدارکی که برای صدور سند تک برگ از اداره ثبت اسناد و مدارک استفاده می شود نقشه مصوب اداره ثبت اسناد است این نقشه، نقشه وضع موجود ملک با مختصات یو تی ام است که تهیه این نقشه تنها با دقت بالا مورد قبول اداره ثبت می باشد در نتیجه لازم است تهیه این نقشه با دقت بالا و با استفاده از تجهیزات دقیقی انجام شود.

روش نقشه برداری با gps روشی دقیق است و در نتیجه انجام نقشه برداری با جی پی اس باعث تهیه نقشه ای با دقت بالا خواهد شد. برای تهیه نقشه یوتی ام می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص به جهت انجام نقشه برداری با gps به ملک مراجعه خواهد کرد . در نتیجه مختصات یو تی ام کنج ها و شکستگی ها با دقت بالا برداشت می شود. در ادامه ترسیم نقشه یو تی ام انجام می گیرد و نقشه تهیه شده مهر و امضا شده قابل ارائه به ادارات دولتی خواهد بود که تهیه این نقشه را در خواست نموده است.

تهیه نقشه یو تی ام با جی پی اس

تهیه نقشه یو تی ام با جی پی اس

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

تاکنون امتیازی ثبت نشده. اولین نفر باشید 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما