استعلام پلاک ثبتی ملک

استعلام پلاک ثبتی ملک

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

در صورت از بین رفتن سند ملک و یا مفقود شدن آن لازم است اقداماتی برای اخذ مجدد سند رسمی انجام شود. یکی از مدارکی که به جهت اخذ سند تک برگ لازم است تهیه نمود. نقشه یو تی ام است و همچنین لازم است پلاک ثبتی ملک معلوم باشد.

انجام استعلام ثبتی ملک با معلوم شدن موقعیت ملک ممکن می باشد. در نتیجه برای انجام این استعلام نقشه یو تی ام ملک تهیه می شود. برای انجام استعلام ثبتی ملک می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود.

عملیات معکوس جانمایی پلاک ثبتی

اخذ سند المثنی برای ملک زمانی لازم است انجام شود. که سند ملک مفقود شده باشد. همچنین با از بین رفتن سند ملک لازم است این سند تهیه شود.

برای اخذ این سند می بایست به اداره ثبت اسناد مراجعه نمود. با مراجعه به این اداره لازم است مدارکی را ارائه داد. همچنین لازم است پلاک ثبتی ملک معلوم گردد در نتیجه استعلام پلاک ثبتی لازم است انجام شود.

برای انجام استعلام پلاک ثبتی ملک حتما لازم است به یک فرد متخصص که به بانک اطلاعات ثبتی نیز دسترسی دارد مراجعه نمود. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی می تواند این استعلام را با دقت بالا انجام دهد و در نتیجه به پلاک ثبتی واقعی ملک پی ببرد. لازم به ذکر است که انجام این استعلام را به اشخاص غیر متخصص نسپارید.

برای انجام استعلام پلاک ثبتی ملک ابتدا نقشه یو تی ام تهیه می شود برای تهیه نقشه یو تی ام ابتدا برداشت زمینی انجام می شود و مختصات یو تی ام کنج ها و شکستگی ها برداشت می شود در ادامه ترسیم نقشه یو تی ام انجام می شود با ترسیم این نقشه معلوم می شود که ملک در چه موقعیتی قرار دارد.

عملیات معکوس جانمایی پلاک ثبتی

عملیات معکوس جانمایی پلاک ثبتی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

تاکنون امتیازی ثبت نشده. اولین نفر باشید 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما