تفسیر عکس هوایی به منظور تهیه تامین دلیل برای دادگاه

تفسیر عکس هوایی به منظور تهیه تامین دلیل برای دادگاه

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

در صورت بروز اختلافات ملکی لازم است تامین دلیلی جهت ارائه به مراجع قضایی تهیه شود. بنابراین لازم است تفسیر و بررسی عکس هوایی به منظور تهیه تامین دلیل برای دادگاه انجام شود. برای انجام تفسیر عکس هوایی جهت تهیه تامین دلیل برای ارائه به مراجع قضایی می بایست به یک فرد متخصص همچون کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود.

انجام تفسیر و بررسی عکس هوایی

در حوزه املاک و اراضی نیز امکان بروز اختلاف وجود دارد. برای مثال ممکن است به دلیل مشخص نبودن حدود ملک، مالکین املاک مجاور یک دیگر به اختلافاتی بر سر حدود و مرز ها بر بخورند. و در این صورت برای حل اخلافات می بایست یکسری مدارک تهیه شود. در واقع لازم است تامین دلیلی برای ارائه به دادگاه تهیه شود. تا با استفاده از آن متجاوز به حدود ملک شناسایی شود. در این صورت می بایست عکس هوایی مربوط به ملک بررسی شود. تا مرز و دیوارکشی ملک در گذشته تشخیص داده شود. و در نتیجه با جانمایی آن بر روی زمین حدود ملک مشخص و نقشه یو تی ام به عنوان یک مدرک قابل تهیه باشد.

در نتیجه می بایست تفسیر عکس هوایی را به یک فرد متخصص و با تجربه سپرد. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی می تواند به خوبی انجام تفسیر عکس هوایی به منظور تهیه تامین دلیل برای دادگاه را بر عهده بگیرد. این متخصص برای انجام تفسیر عکس هوایی از استریوسکوپ استفاده خواهد کرد و با روش برجسته بینی تفسیر عکس هوایی را انجام خواهد داد در ادامه گزارش تفسیر عکس هوایی تهیه می شود و این گزارش مهر و امضا شده قابل ارائه به مراجع قضایی خواهد بود همچنین کارشناس نقشه یو تی ام ملک را نیز تهیه خواهد کرد و به دادگاه ارائه خواهد داد در نتیجه اختلافات ملکی قابل حل خواهد بود.

انجام تفسیر و بررسی عکس هوایی

انجام تفسیر و بررسی عکس هوایی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

تاکنون امتیازی ثبت نشده. اولین نفر باشید 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما