گرفتن سند تک برگی برای واحد های قولنامه ای

گرفتن سند تک برگی برای واحد های قولنامه ای

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

ممکن است به دلایلی انتقال سند رسمی ملک انجام نشده باشد. و سند ملک قولنامه ای باشد. به جهت گرفتن سند تک برگی برای واحد های قولنامه ای لازم است. با توجه به ماده 147 اقدام نمود. در واقع بر طبق ماده 147 به جهت اخذ سند تک برگ برای ملک قولنامه ای لازم است. مدارکی را تهیه نمود. و به اداره ثبت اسناد ارائه داد. از جمله این مدارک نقشه یو تی ام از عرصه و اعیان می باشد. برای تهیه نقشه یو تی ام از عرصه و اعیان لازم است. به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این نقشه با مهر و امضای کارشناس معتبر می شود.

اخذ سند رسمی ماده 147

در صورتی که سند ملک قولنامه ای باشد. در نتیجه به جهت گرفتن سند تک برگی برای واحد های قولنامه ای می توان. طبق ماده 147 می توان. اقدام به اخذ سند رسمی نمود. بر طبق ماده 147 املاکی که مالکین آن موفق به انتقال رسمی سند ملک نشده اند. در نتیجه اگر دسترسی به مالک رسمی ملک و یا وارثین وی ممکن نباشد. در نتیجه بر طبق این ماده قانون می توان. اقدام به اخذ سند رسمی نمود.

برای گرفتن سند تک برگی برای واحد های قولنامه با تهیه نقشه یو تی ام از عرصه و اعیان ممکن می باشد. برای تهیه نقشه یو تی ام از عرصه و اعیان می توان. به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص به جهت تهیه این نقشه از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده خواهد کرد. و بعد از برداشت زمینی سپس ترسیم نقشه یو تی ام انجام می شود. این نقشه مهر و امضا شده قابل ارائه به اداره ثبت اسناد خواهد بود. در نتیجه سند تک برگ برای ملک قولنامه ای صادر می شود.

اخذ سند رسمی ماده 147

اخذ سند رسمی ماده 147

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

تاکنون امتیازی ثبت نشده. اولین نفر باشید 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما