محاسبه آنلاین هزینه نقشه برداری ملک

محاسبه آنلاین هزینه نقشه برداری ملک

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

نقشه برداری از ملک به جهت تهیه نقشه یو تی ام انجام می شود. و این نقشه تهیه می شود. تا در نتیجه اطلاعات فنی ملک حاصل شود. به جهت تهیه نقشه یوتی ام می توان به یک کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص به جهت تهیه این نقشه ابتدا برداشت زمینی و سپس ترسیم دفتری نقشه یو تی ام را انجام خواهد داد.

انجام نقشه برداری دقیق از ملک

هزینه نقشه برداری از ملک و تهیه نقشه یو تی ام بر طبق تعرفه محاسبه می گردد. به جهت انجام نقشه برداری و تهیه نقشه یو تی ام می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص به جهت تهیه نقشه یو تی ام از روش هایی تخصصی استفاده خواهد کرد. و به کمک تجهیزات دقیق نقشه برداری برداشت و ترسیم نقشه یو تی ام را انجام خواهد داد.

برخی افراد به دلیل پیشنهاد قیمت پایین تر افراد غیر متخصص، تهیه نقشه یو تی ام را به آنان می سپارند. اما این افراد از آنجایی که از تجهیزاتی با خطای برداشت بالا استفاده می کنند. در نتیجه نقشه یو تی ام تهیه شده توسط آنان دقت پایینی خواهد داشت. و همین امر سبب به وجود آمدن مشکلاتی در آینده خواهد شد. در واقع افراد غیر متخصص برای تهیه نقشه یو تی ام از جی پی اس دستی استفاده می کنند.

در نتیجه با دقت پایین برداشت زمینی و ترسیم نقشه یو تی ام انجام می شود. کارشناس به جهت تهیه نقشه یو تی ام از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده خواهد کرد. و در نتیجه برداشت زمینی از کنج ها و شکستگی ها انجام می شود. و سپس ترسیم نقشه یو تی ام انجام می شود. این نقشه تهیه شده چاپ و مهر و امضا شده قابل ارائه به ادارات دولتی می باشد.

انجام نقشه برداری دقیق از ملک

انجام نقشه برداری دقیق از ملک

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

تاکنون امتیازی ثبت نشده. اولین نفر باشید 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما