تهیه نقشه utm از عرصه ملک در تهران برای اخذ سند

تهیه نقشه utm از عرصه ملک در تهران برای اخذ سند

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

برای تبدیل سند قدیمی به سند تک برگ لازم است مدارکی را تهیه نمود. و به اداره ثبت اسناد ارائه داد. یکی از این مدارک نقشه یو تی ام است. و به جهت تهیه این نقشه مراجعه به فردی دارای صلاحیت ضروری می باشد. برای تهیه نقشه utm از عرصه ملک در تهران برای اخذ سند می توان به یک فرد متخصص مراجعه نمود. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی می تواند این نقشه را با دقت بالا تهیه نماید. با تهیه نقشه یو تی ام ابعاد و مساحت و موقعیت ملک معلوم می شود.

تهیه نقشه یو تی ام UTM

نقشه utm نقشه ای با مختصات جهانی است و از جانب ادارات و سازمان های مختلف در خواست می شود. از جمله اداراتی که تهیه این نقشه را در خواست می کنند اداره ثبت اسناد می باشد.

نقشه utm معمولا از عرصه ملک در خواست می شود. و تنها به جهت اخذ سند بر طبق ماده 148 لازم است علاوه بر عرصه نقشه یو تی ام از اعیان نیز تهیه شود.

جهت تبدیل سند قدیمی به سند تک برگ لازم است مدارکی را تهیه نمود و به اداره ثبت اسناد ارائه نمود در واقع اسناد قدیمی حاوی اطلاعات مکانی نمی باشد و برای به دست آوردن این اطلاعات لازم است utm تهیه شود.

برای تهیه نقشه utm از عرصه ملک در تهران برای اخذ سند لازم است به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود این متخصص به جهت تهیه نقشه یو تی ام از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده خواهد کرد و بعد از برداشت زمینی سپس ترسیم نقشه یوتی ام انجام می شود. با ترسیم نقشه یو تی ام اطلاعات فنی ملک حاصل می شود و آماده درج در سند تک برگ خواهد شد.

تهیه نقشه یو تی ام UTM

تهیه نقشه یو تی ام UTM

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

تاکنون امتیازی ثبت نشده. اولین نفر باشید 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما