تفکیک آپارتمان برای تعیین مساحت آپارتمان های کرج

تفکیک آپارتمان برای تعیین مساحت آپارتمان های کرج

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

تفکیک آپارتمان برای تعیین مساحت آپارتمان های کرج انجام می شود تا در نتیجه مساحت دقیق هر واحد از آپارتمان حاصل شود. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی می تواند این عملیات را با دقت بالا انجام دهد.

انجام پیش تفکیک آپارتمان

پیش فروش واحد های آپارتمانی معاملاتی هستند که قبل از پایان ساخت و ساز انجام می شوند. اما برخی از افراد با انجام این معامله ضرر می کنند. و زمانی متوجه می شوند که از انجام معامله ضرر دیده اند که ساخت و ساز اتمام یابد و سند تک برگ برای واحد های آپارتمانی صادر گردد. دلیل اصلی که برخی افراد با انجام معامله پیش خرید ضرر می کنند. این است که مساحت و متراژ دقیق و واقعی واحد های آپارتمانی معلوم نمی باشد. و معامله با مساحت تقریبی انجام می شود. برای به دست آوردن این اطلاعات می بایست پیش تفکیک آپارتمان انجام شود.

انجام پیش تفکیک آپارتمان از عهده افراد غیر متخصص بر نمی آید. زیرا این کار تخصصی است و فقط یک متر کشی ساده نیست و یکسری قواعد و اصول دارد. بنابراین در صورتی که به عنوان خریدار و یا فروشنده قصد معامله واحد های نیمه کاره را دارید. به یک فرد متخصص مانند کارشناس رسمی دادگستری مراجعه نمایید تا وی با انجام پیش تفکیک آپارتمان مساحت واقعی واحدهای آپارتمانی را به دست بیاورد.

کارشناس برای برآورد مساحت و متراژ دقیق و واقعی هر واحد از آپارتمان از تجهیزات مخصوص و دقیق همانند متر لیزری استفاده می کند و واحد های آپارتمان را برداشت می کند سپس ترسیم نقشه پیش تفکیک آپاتمان ترسیم و چاپ می گردد. در نتیجه مساحت و متراژ واحد های آپارتمانی معلوم می گردد و امکان انجام معامله با اطمینان بالا وجود خواهد داشت.

انجام پیش تفکیک آپارتمان

انجام پیش تفکیک آپارتمان

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

تاکنون امتیازی ثبت نشده. اولین نفر باشید 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما