قیمت دستگاه یو تی ام نقشه برداری

قیمت دستگاه یو تی ام نقشه برداری

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

نقشه یو تی ام به عنوان مدرکی برای انجام امور ثبتی کاربرد دارد. برای تهیه نقشه یو تی ام میتوان. به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. این متخصص برای تهیه این نقشه از تجهیزاتی با دقت بالا بهره خواهد گرفت.

نقشه برداری یو تی ام

نقشه یو تی ام از جانب ادارات و سازمان های مختلف مخصوصا برای انجام امور ثبتی ملک و امور حقوقی ملک در خواست می شود. در واقع یکی از مواقعی که افراد به تهیه نقشه یو تی ام احتیاج پیدا می کنند. زمانی است که قصد اخذ سند تک برگ را داشته باشند. برای اخذ سند تک برگ مراجعه به اداره ثبت اسناد ضروری می باشد.

برای تهیه نقشه یو تی ام لازم است. با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات نقشه برداری دقیق از ملک انجام شود. در واقع به جهت تهیه نقشه یو تی ام لازم است. به یک فرد متخصص مراجعه شود. تا در نتیجه با استفاده از تجهیزات دقیق برداشت زمینی و تهیه نقشه یو تی ام انجام شود. در واقع اشخاص غیر متخصص برای تهیه نقشه یو تی ام از تجهیزاتی با دقت پایین استفاده می کنند. و در نتیجه با دقت پایین نقشه یو تی ام حاصل میشود.

در حقیقت قیمت دستگاه یو تی ام بالا می باشد. در نتیجه افراد غیر متخصص به جای استفاده از دستگاه های نقشه برداری دقیق از تجهیزات با دقت پایین استفاده میکنند. بنابراین از آنجایی که قیمت دستگاه یو تی ام بالا میباشد و افراد غیر متخصص برای انجام نقشه برداری از آن بهره نمیگیرند به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمایید تا در نتیجه نقشه یو تی ام با دقت بالایی حاصل شود برای تهیه این نقشه از جی پی اس دو یا سه فرکانسه و یا دوربین توتال استیشن استفاده میشود و بعد از برداشت ترسیم نقشه یو تی ام با اتوکد انجام میشود و نقشه تهیه شده با مهر کارشناس معتبر میشود.

نقشه برداری یو تی ام

نقشه برداری یو تی ام

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

تاکنون امتیازی ثبت نشده. اولین نفر باشید 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما