نقشه یو تی ام زمین کشاورزی

نقشه یو تی ام زمین کشاورزی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

تهیه نقشه یو تی ام زمین کشاورزی با مراجعه به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی ممکن می باشد. از آنجایی که زمین کشاورزی وسعت بالایی دارد. در نتیجه به جهت تهیه نقشه یو تی ام زمین کشاورزی ابتدا لازم است جانمایی پلاک ثبتی ملک انجام شود. و در نتیجه نقشه یو تی ام ملک تهیه گردد.

تهیه نقشه یو تی ام اراضی زراعی

برای تبدیل سند قدیمی ملک به سند تک برگی و تثبیت حدود اربعه اراضی بر روی زمین در نتیجه لازم است نقشه یو تی ام از اراضی تهیه شود. با مراجعه به اداره ثبت اسناد و مدارک برای اخذ سند تک برگ نقشه یو تی ام از اراضی لازم است. با دقت بالا ارائه شود. برای تهیه نقشه یو تی ام می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. تا این نقشه با کیفیت بالایی تهیه شود. با تهیه نقشه یو تی ام ابعاد، مساحت و موقعیت ملک حاصل می شود.

تهیه نقشه یو تی ام زمین کشاورزی ابتدا با برداشت زمینی آغاز می شود. اما از آنجایی که حدود اربعه اراضی بر روی زمین نا معلوم است. در نتیجه ابتدا لازم است جانمایی پلاک ثبتی ملک انجام شود. برای انجام این عملیات اسناد و مدارک قدیمی ملک گرد آوری می شود در ادامه نقشه ثبتی ملک از بانک اطلاعات ثبتی استخراج می شود و با جانمایی آن بر روی زمین حدود ثبتی ملک معلوم می شود. سپس نقشه یو تی ام ملک تهیه می شود. برای تهیه نقشه یو تی ام از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده می شود و بعد از برداشت مختصات یو تی ام کنج ها سپس ترسیم نقشه یو تی ام انجام می شود و این نقشه مهر و امضا شده قابل ارائه به اداره ثبت اسناد و مدارک خواهد بود.

تهیه نقشه یو تی ام اراضی زراعی

تهیه نقشه یو تی ام اراضی زراعی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

تاکنون امتیازی ثبت نشده. اولین نفر باشید 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما