عکس هوایی در دادگاه

عکس هوایی در دادگاه

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

تفسیر و بررسی عکس هوایی کاربرد های مختلفی دارد. از جمله کاربرد های تفسیر عکس هوایی تهیه تامین دلیل برای ارائه به مراجع قضایی به منظور حل اختلافات ملکی می باشد. ممکن است اراضی ملی اعلام شود. در نتیجه با ملی اعلام شدن اراضی لازم است سابقه احیا در اراضی بررسی شود. و در نتیجه مشخص شود اراضی ملی نمی باشد. برای انجام تفسیر عکس هوایی می توان به کارشناس  رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. تا در نتیجه سابقه احیا در اراضی بررسی شود و گزارش تفسیر عکس هوایی با مهر و امضای این متخصص معتبر است.

تفسیر عکس هوایی

تفسیر عکس های هوایی کاربرد زیادی دارد. از این عکس ها برای جانمایی ملک و حل اختلافات استفاده می شود. در واقع این اختلافات ممکن است بین مالکین به وجود بیاید. و یا این که اختلافات بین دولت و مالکین اراضی به وجود بیاید.

در واقع دولت ممکن است یکسری از اراضی را ملی محسوب نماید در این صورت افراد می توانند  بر این رای اعتراض نمایند و جهت پیگیری پرونده خود در دادگاه مدارکی را تهیه نمایند. در واقع تنها با ارائه تامین دلیل می توان اراضی را از دولت پس گرفت یکی از این مدارک گزارش تفسیر عکس های هوایی است و دیگری نقشه یو تی ام از اراضی می باشد که باید تهیه شود.

برای انجام تفسیر عکس هوایی و ارائه گزارش کارشناسی به عنوان تامین دلیل به مراجع قضایی می توان به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود این متخصص برای انجام تفسیر عکس هوایی از استریوسکوپ استفاده خواهد کرد و در نتیجه با روش برجسته بینی تفسیر عکس هوایی را انجام خواهد داد در ادامه گزارش تفسیر عکس هوایی تهیه می شود تا با ارائه آن به دادگاه اختلافات به وجود آمده حل شود.

تفسیر عکس هوایی

تفسیر عکس هوایی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

تاکنون امتیازی ثبت نشده. اولین نفر باشید 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما