تلفن کارشناسان رسمی دادگستری در تهران

تلفن کارشناسان رسمی دادگستری در تهران

بسیاری از مواقع ما به دنبال کارشناسان رسمی هستیم که در امر ملکی فعالیت میکنند. اما منبع مناسبی برای از این افراد پیدا نمیکنیم. امروز رادین مپ به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های مهندسی و نقشه برداری در ایران تلقی می شود. رادین مپ متشکل از بهترین و باسابقه ترین کارشناسان رسمی دادگستری در ایران است که تا به حال پروژه های بسیار زیادی را در زمینه نقشه برداری ، کارشناسی ملک ، امور ثبتی و … در تهران و سراسر ایران انجام داده است. همچنین می توانید برای مشاوره با بهترین کارشناسان دادگستری در سطح کشور با ما تمس بگیرید.

کارشناس رسمی دادگستری کیست؟

رشته مهندسی نقشه‌برداری جزء زیرمجموعه گروه کارشناسان راه و ساختمان است. برای انجام کارشناسی، کارشناس رسمی دادگستری با توجه به موضوع کارشناسی، نیازمند دارا بودن صلاحیت‌های مرتبط است. که از مراجع مجاز دریافت شده باشد. اداره‌های ثبت اسناد و املاک کشور یا شهرداری‌ها، از نقشه‌های تهیه شده توسط مهندسین نقشه‌بردار برای تعیین وضعیت ثبتی اراضی و ساختمان‌ها و محاسبه مختصات دقیق محل ملک استفاده می‌کنند. اما برای ارائه نقشه، کارشناس رسمی دادگستری نیازمند صلاحیت امور ثبتی است. این کارشناس با بررسی و تطبیق نقشه با محل واقعی ملک و حدود جغرافیایی، حقوق ارتفاقی و شماره پلاک فرعی و اصلی ملک مورد نظر، حقوق مالکیت را تایید و به اداره مربوطه اعلام می‌کند.

خدماتی که توسط کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری ارائه می شود:

خدماتی که توسط کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری انجام می‌شود عبارتند از:

  • تشخیص و تعیین حدود و موقعیت ثبتی املاک و مستغلات
  • تطبیق مساحت و حدود و تشخیص اختلافات و تعارضات اسناد مالکیت و اضافه مساحت
  • بررسی تطبیقی قانون تعیین تکلیف وضعیت ثبتی اراضی و ساختمان‌های فاقد سند رسمی و آئین‌نامه
  • تفسیر عکس‌های هوایی در اراضی و پیاده کردن پلاک ثبتی بر روی زمین و نقشه
  • تهیه نقشه برای املاک فاقد طول و ابعاد جهت ارائه به دفاتر شهرداری‌ها و ادارات ثبت اسناد و املاک
  • تهیه و تنظیم نقشه UTM

مشخصات کارشناسان رسمی دادگستری نقشه برداری تهران در رادین مپ:

رادین مپ یکی از بزرگترین شرکت های فنی مهندسی و نقشه برداری در ایران است. که دارای تیمی از کارشناسان رسمی دادگستری مجرب در زمینه نقشه برداری می باشد.  متخصصان ما دانش و تخصص فراوانی در جنبه های مختلف نقشه برداری دارند. مهارت های کارشناسان رسمی دادگستری در رادین مپ باعث طیف وسیعی از خدمات نقشه برداری از جمله ثبت زمین، تعیین مرز دارایی، حل تعارض و تقسیم زمین را ارائه دهیم. کارشناسان ما همچنین در استفاده از فناوری های پیشرفته نقشه برداری، مانند سیستم های اطلاعات جغرافیایی (GIS)، سنجش از دور و عکاسی هوایی برای ایجاد نقشه های دقیق مهارت بسیار بالایی دارند.

چه در زمینه نقشه برداری زمین، ثبت املاک یا هر خدمات مرتبط با نقشه برداری نیاز به کمک داشته باشید. کارشناسان رسمی دادگستری ما برای رسیدگی به نیازها و مشکلات ملکی شما در هر روز از هفته آماده مشاوره و حل مشکلات شما عزیزان هستند. ما متعهد به ارائه نتایجی هستیم. که فراتر از انتظارات شما باشد. و به شما در دستیابی به اهدافتان کمک کند.

سخن آخر:

شرکت فنی مهندسی رادین مپ، متشکل از گروه کارشناسان رسمی دادگستری، نقشه برداری و امور ثبتی فعال در تمام زمینه های امور ثبتی اعم از تهیه نقشه های (UTM) یو تی ام ادارات ثبت و شهرداری ها و جانمایی پلاک های ثبتی سند های قدیمی دفترچه ای و شاهنشاهی و تعیین موقعیت دقیق املاک و همچنین تفسیر عکس های هوایی برای سازمان های دولتی و قضایی فعالیت می کند. در صورتی که نیاز به مشاوره دارید. میتونید با ما در تماس باشید. ما تمام کار های ملکی، نقشه برداری، امور ثبتی و.. را با بیشترین بازدهی و کیفیت برای شما انجام میدهیم.

مشخصات کارشناسان رسمی دادگستری نقشه برداری تهران در رادین مپ:

مشخصات کارشناسان رسمی دادگستری نقشه برداری تهران در رادین مپ:

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

تاکنون امتیازی ثبت نشده. اولین نفر باشید 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما