سایت عکس هوایی

سایت عکس هوایی

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

در صورتی که افراد اراضی خود را برای مدتی رها کنند. ممکن است در نتیجه اراضی از جانب دولت ملی اعلام شود. اراضی ملی به زمینی گفته می شود. که سابقه احیا در آن وجود ندارد. و زمین شکل طبیعی خود را حفظ نموده است. مالکین اراضی به جهت حفظ اراضی خود لازم است تامین دلیلی را تهیه نمایند. و به مراجع قضایی ارائه دهند. تفسیر و بررسی عکس هوایی ابتدا با تهیه عکس هوایی از سایت عکس هوایی آغاز می شود. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی می تواند. تهیه و تفسیر عکس هوایی را انجام دهد. گزارش تفسیر عکس هوایی تهیه شده توسط این متخصص معتبر می باشد و در نتیجه با استفاده از آن حل اختلافات ممکن می باشد.

سایت تهیه عکس هوایی

برای اعتراض به ملی اعلام شدن اراضی لازم است تامین دلیلی تهیه شود. در نتیجه انجام تفسیر و بررسی عکس هوایی ضروری می باشد.

به جهت انجام تفسیر و بررسی عکس هوایی می توان به فردی متخصص مراجعه نمود. که تجربه و تخصص لازم را برای تفسیر عکس هوایی داشته باشد مراجعه نمود. کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی می تواند تفسیر عکس هوایی را با دقت بالا انجام دهد. و در نتیجه گزارش تفسیر عکس هوایی را تهیه نماید. این گزارش با مهر و امضای این متخصص معتبر می شود. و قابل ارائه به مراجع قضایی خواهد بود.

کارشناس به جهت انجام تفسیر عکس هوایی ابتدا از سایت عکس هوایی، عکس هوایی قدیمی ملک را تهیه خواهد کرد و  از استریوسکوپ استفاده خواهد کرد و با روش برجسته بینی تفسیر عکس هوایی را انجام خواهد داد و در نتیجه سابقه احیا در اراضی قابل بررسی خواهد بود. با مشخص شدن نشانه هایی از احیا در عکس هوایی در ادامه گزارش تفسیر عکس هوایی تهیه می شود و این گزارش مهر و امضا شده قابل ارائه به مراجع قضایی خواهد بود.

سایت تهیه عکس هوایی

سایت تهیه عکس هوایی

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

تاکنون امتیازی ثبت نشده. اولین نفر باشید 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما