پلاک ثبتی مناطق تهران

پلاک ثبتی مناطق تهران

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

با نا معلوم شدن حدود اربعه ملک و یا نامشخص شدن آدرس ملک لازم است. جانمایی پلاک ثبتی انجام شود. انجام این عملیات را می توان. به کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی مراجعه نمود. برای انجام جانمایی پلاک ثبتی لازم است. با استفاده از پلاک ثبتی مناطق تهران نقشه ثبتی ملک استخراج گردد.

پلاک ثبتی اصلی و فرعی تهران

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به منظور اینکه بتواند اراضی و قطعات را شناسایی نماید پلاک ثبتی را به وجود آورده است. در واقع برای ارزیابی دقیق موقعیت قرار گیری ملک، قطعات بر روی زمین به قسمت های کوچک تر تقسیم شده است. این دسته بندی ها از استان شروع شده و به بخش های کوچک تر می رسد. در نتیجه برای املاک شماره شناسایی در نظر گرفته می شود. که همان پلاک اصلی و فرعی ملک می باشد.

در صورتی که حدود اربعه ملک به دلایلی نا معلوم شود. در نتیجه لازم است جانمایی پلاک ثبتی انجام شود. این عملیات تخصصی با توجه به پلاک ثبتی مناطق تهران انجام می شود.

بنابراین در صورت مشخص نبودن. حدود اربعه ثبتی جانمایی پلاک ثبتی انجام می شود. و برای این کار دسترسی به اطلاعات ثبتی مناطق مختلف ضروری می باشد. و فقط توسط یک متخصصی مثل کارشناس رسمی دادگستری نقشه برداری یا امور ثبتی قابل انجام می باشد. برای انجام این عملیات به مدارک و اسنادی احتیاج است. و هر چه این اسناد بیشتر باشد. این عملیات سریع تر انجام می شود.

با جمع آوری مدارکی مثل بنچاق، قولنامه سند دفترچه ای و سند مادر مدارک ثبتی استخراج می شود. و در نتیجه جانمایی نقشه ثبتی روی زمین انجام می شود. و حدود ثبتی ملک مشخص و موقعیت ملک معلوم می شود. همچنین در ادامه تهیه نقشه یو تی ام و اخذ سند تک برگ نیز ممکن می شود. برای تهیه نقشه یو تی ام از جی پی اس دو یا سه فرکانسه استفاده می شود.

پلاک ثبتی اصلی و فرعی تهران

پلاک ثبتی اصلی و فرعی تهران

این مطلب چه‌ اندازه برایتان مفید بوده است؟

امتیاز خود را ثبت کنید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رأی: 0

تاکنون امتیازی ثبت نشده. اولین نفر باشید 🙂

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما